Kategori : 324     Link : 6571             
 
 

(?) Arama :
 Ana Sayfa    Site Ekle    Adsense    iletişim
 osmanlı mehter takımı
osmanlı mehter takımı özel günlerinizde hizmetinizdeyiz...


müzik grubu organizasyonu
fasıl grubu ve müzik gruplarımız hizmetinizdeyiz...


Brezilya Grubu
Anında karnaval Bagetlerle çalınan büyük küçük birçok enstrümanla birlikte samba ritmleri tam bir takım çalışması aksiyonudur. Küçük boy agogo bellerden, şakırtılı zillere, dev surdo bas davullara, her parçası büyük bir etkili yaratır ve gereklidir.


Ritim Akademi
Toplantılarınızı, kutlamalarınızı canlırın Birbirinden renkli, eğlenceli harika perküsyon topluluklarımızla organizasyonlarınıza enerji katın.


Trio, Quartet ve No Name Gruplar
Organizasyonlarınızda ve özellikle şirketleriniz için düzenleyeceğiniz Happy Hour8217;larda ihtiyaç duyacağınız trio, quatro gibi grupların yanısıra yerli yabancı pop, rock, jazz, latin gibi farklı tarzlarda ve büyüklüklerde 8220;isimsiz8221; grup ih...
Mutlu Saatler
Şirketinizde veya size özel bir meka yapacağımız Happy Hour8217;larda özel konseptler ve destek hizmetlerimizle en unutulmaz partilerinizi hazırlıyoruz.


Vurmalı Çalgılar
Vurmalı çalgılar, neredeyse insanlık tarihiyle yaşıt müzik aletleridir. Bu değerli enstrümanlar müzik amacı dışında haberleşme amacıyla kullanılarak tarih sahnesinde boy göstermiş ve çeşitli kullanımlarıyla günümüze kadar değeri artarak gelmiştir.


Site Sayısı : 7
Sayfa : 1